Ես քո Ռուբենն եմ, դու իմ Վարդանիկը. Պետրոս Ղազարյան Մահվան հոգին Ձեր խղճի վրա ծանրացավ. Աստղահոգեբանի հուզիչ գրառումը ԵԱ. Էլինա Դանիելյանը առաջատարների թվում է «Ռեալ Սոսյեդադը» Արսեն Զախարյանի մասին նոր տեղեկություններ է հայտնել Մոսկվան սկսում է սպառնալ Լոնդենին եւ Փարիզին Հակոբ Սերոբյանն արժանացել է Եվրոպական մարմնամարզության պատվավոր մրցավար կոչմանը Նիկոլի նոր դիրքային կորուստները` մոսկովյան այցին ընդառաջ Հուզիչ տեսանյութ. Արման Հովհաննիսյանն այցելել է Արա Մարտիրոսյանի գերեզմանին Գերմանիայի նախագահը պաշտոնական այցով մեկնել է Ադրբեջան Հպումը հպման հետևից, խաղի կատարյալ կառուցում. «Ինտերը»` Մխիթարյանի մասին(տեսանյութ)
Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքի՝
10։00-16։00 Եղիշե Թադևոսյան նրբ․ 2, 4, 6, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Իսահակյան թաղամաս մասնակի, Հովհաննիսյան թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բուզանդի փ. 1 շենք, Ֆիրդուսի փ. 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փ. 15, 30, 35 առանձնատներ, Սպենդիարյանի անվան երաժշտական դպրոց, Առևտրաարդյունաբերական պալատ, Բայրոնի փ. 8, 10, 12 շենքեր, Մոսկովյան փ. 21, 23, 25, 27 շենքեր, Տերյան փ. 71, 83 շենքեր, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պաղ. 20 շենք, Բուզանդի փ. 45-55 առանձնատներ, Սայաթ-Նովայի պող. 20 շենք, Թումանյան փ. 26, 28, 28ա, 12, 13 շենքեր, Թումանյան 1 անց․ 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պող․ 51, 53 շենքեր, Ս․Զորավարի փ․ 44, 46 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր,Կողբի 1 և 2 փողոցների առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարկավագի փ. 72-72/9 շենքեր,Ա․ Ավետիսյան փ. 76-80 շենքեր, Համբարձումյան փ. 12/5, 14, 16, 16ա, 97, 97/3, 111/3 շենքեր, Լուկաշին 3, 4 փողոցներ, Նորակառույց Լուկաշին թաղամաս, Ծ.Իսակովի պող. 52/5 շենք և հարակից բաժանորդներ, Նոր Արեշ 7 փողոց 1-52; 9 փողոց 1-40; 20 փողոց 1-53; 26 փողոց 1-13; 32 փողոց 1-57; 40 փողոց 1-30 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Սերո Խանզադյան 2-րդ նրբանցքի 1-78 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,