Վանաձորի նախկին քաղաքապետը կընտրվի Վանաձոր խոշորացված համայնքի ղեկավար Հայտնի են ՏԻՄ ընտրությունների արդյունքները (Թարմացվող) Թալին քաղաքի բոլոր 3 տեղամասերում առաջատար է «Զարթոնք»-ը Հրազդանում Սասուն Միքայելյանի որդու մերձավորները հրավառություն են կազմակերպել Մասիսում հաղթեց ՀՀԿ-ական Դավիթ Համբարձումյանը ՔՊ-ն Աբովյանում սրա նմանների հույսին էր մնացել, դրա համար պարտվեց. կարծիք ԲՀԿ-ի համակիրները տոնում են իրենց հաղթանակը Ապարանում նշում են գործող քաղաքապետ Կարեն Եղիազարյանի հաղթանակը ԲՀԿ-ն շարունակում է հաղթել. ԲՀԿ 330 ձայն, ՔՊ-201 ձայն Ռոմանոս Պետրոսյանը ՔՊ-ի շտաբում բղավում է


«РЕН TV» ՀԸ շաբաթական հեռուստագրագիր

Հեռուստածրագիր

ՎԵՐԱԴԱՌՆԱ՛Լ հեռուստածրագրերի ցանկ

ПЯТНИЦА, 3 ДЕКАБРЯ

6:00, 7:00, 10:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30 «Новости».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

16:00 «Засекреченные списки».

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Юэн МакГрегор, Скарлетт Йоханссон в фантастическом боевике «ОСТРОВ» (США).

23:40 Итан Хоук, Пол Андерсон, Рутгер Хауэр в мистическом боевике «24 ЧАСА НА ЖИЗНЬ» (ЮАР–Китай–США).

1:25 Джефф Бриджес, Крис Хемсворт, Дакота Джонсон в триллере «НИЧЕГО ХОРОШЕГО В ОТЕЛЕ «Эль Рояль» (США).

3:55 Брюс Уиллис, Джейн Марч в триллере «ЦВЕТ НОЧИ» (США).

 

СУББОТА, 4 ДЕКАБРЯ

6:00 «Невероятно интересные истории».

7:40 «Фердинанд» (США–Испания).

9:30 «О вкусной и здоровой пище».

10:00 «Минтранс».

11:00 «Самая полезная программа».

12:00 «Знаете ли вы, что?».

13:05 «Военная тайна с Игорем Прокопенко».

14:05 «СОВБЕЗ».

15:05 «Блогеры–миллионеры: откуда у них деньги?».

16:10 «Засекреченные списки. Деньги–даром! Как поймать удачу?».

18:10 Джейсон Стэйтем в фантастическом боевике «СМЕРТЕЛЬНАЯ ГОНКА» (США–Германия–Великобритания).

20:20 Джейсон Стэйтем в криминальном боевике «ПЕРЕВОЗЧИК» (Франция–США).

22:05 Джейсон Стэйтем в криминальном боевике «ПЕРЕВОЗЧИК 2» (Франция–США).

23:45 Брюс Уиллис в боевике «ЗАЛОЖНИК» (США–Германия).

1:55 Лиам Нисон в боевике «СНЕГОУБОРЩИК» (Великобритания–Норвегия–Китай–Канада–США–Франция).

3:55 Мел Гибсон в боевике «Расплата» (США).

5:25 «Тайны Чапман».

 

ВОСКРЕСЕНЬЕ, 5 ДЕКАБРЯ

6:00 «Тайны Чапман».

8:50 Киану Ривз, Сандра Буллок в боевике «СКОРОСТЬ» (США).

11:05 Сандра Буллок, Джейсон Патрик в боевике «СКОРОСТЬ 2: КОНТРОЛЬ НАД КРУИЗОМ» (США).

13:30 Юэн МакГрегор, Скарлетт Йоханссон в фантастическом боевике «ОСТРОВ» (США).

16:10 Джейсон Стэйтем в криминальном боевике «ПЕРЕВОЗЧИК» (Франция–США).

18:00 Джейсон Стэйтем в криминальном боевике «ПЕРЕВОЗЧИК 2» (Франция–США).

19:40 Джейсон Стэйтем, Дженнифер Лопез в боевике «ПАРКЕР» (США).

22:00 Джейсон Стэйтем, Джеймс Франко, Вайнона Райдер в боевике «ПОСЛЕДНИЙ РУБЕЖ» (США).

24:00 «Добров в эфире».

24:55 «Военная тайна с Игорем Прокопенко».

2:00 «Самые шокирующие гипотезы».

5:20 «Территория заблуждений с Игорем Прокопенко».

 

ПОНЕДЕЛЬНИК, 6 ДЕКАБРЯ

6:00, 5:20 «Территория заблуждений с Игорем Прокопенко».

7:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30, 24:00 «Новости».

10:00 «Засекреченные списки».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

16:00 Документальный спецпроект.

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Киану Ривз, Сандра Буллок в боевике «СКОРОСТЬ» (США).

23:15 «Водить по–русски».

24:25 «Неизвестная история».

1:30 Сандра Буллок, Джейсон Патрик в боевике «СКОРОСТЬ 2: КОНТРОЛЬ НАД КРУИЗОМ» (США).

3:40 Марк Уолберг, Кейт Бекинсейл, Бен Фостер в боевике «КОНТРАБАНДА» (США–Великобритания–Франция).

 

ВТОРНИК, 7 ДЕКАБРЯ

6:00 «Территория заблуждений с Игорем Прокопенко».

7:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30, 24:00 «Новости».

10:00, 16:00 «Засекреченные списки».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Арнольд Шварценеггер в боевике «ВОЗМЕЩЕНИЕ УЩЕРБА» (США).

23:05 «Водить по–русски».

24:25 «Знаете ли вы, что?».

1:30 Джоди Фостер, Шон Бин в боевике «ИЛЛЮЗИЯ ПОЛЕТА» (США).

3:15 Роберт Форстер, Фиона Льюис в детективе «КАСКАДЕРЫ» (США).

4:35 Джеймс Кромуэлл в семейной комедии «ПОРОСЁНОК БЭЙБ» (Австралия–США).

 

СРЕДА, 8 ДЕКАБРЯ

6:00 «Территория заблуждений с Игорем Прокопенко».

7:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30, 24:00 «Новости».

10:00, 16:00 «Засекреченные списки».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Джейсон Стэйтем, Дженнифер Лопез в боевике «ПАРКЕР» (США).

23:20 «Смотреть всем!».

24:25 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

1:30 Тони Джа, Ико Уайс в боевике «ТРОЙНАЯ УГРОЗА» (Таиланд, Китай, США).

3:15 боевик Мела Гибсона «АПОКАЛИПСИС» (США).

5:20 «Тайны Чапман».

 

ЧЕТВЕРГ, 9 ДЕКАБРЯ

6:00, 7:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30, 24:00 «Новости».

10:00, 16:00 «Засекреченные списки».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Джейсон Стэйтем, Джеймс Франко, Вайнона Райдер в боевике «ПОСЛЕДНИЙ РУБЕЖ» (США).

23:00 «Смотреть всем!».

24:25 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

1:30 Микки Рурк, Дон Джонсон в боевике «ХАРЛЕЙ ДЭВИДСОН И КОВБОЙ МАЛЬБОРО» (США).

3:15 Чоу Юнь–Фат, Марк Уолберг в боевике «КОРРУПЦИОНЕР» (США).

5:00 «Тайны Чапман».

 

ПЯТНИЦА, 10 ДЕКАБРЯ

6:00, 7:00, 10:00 «Документальный проект».

8:00 «С бодрым утром!».

9:30, 13:30, 17:30, 20:30 «Новости».

12:00 «Как устроен мир с Тимофеем Баженовым».

13:00, 17:00, 20:00 «Информационная программа 112».

14:00 «Загадки человечества с Олегом Шишкиным».

15:00 «Невероятно интересные истории».

16:00 «Засекреченные списки».

18:00 «Тайны Чапман».

19:00 «Самые шокирующие гипотезы».

21:00 Том Хэнкс в мистическом триллере «ЗЕЛЕНАЯ МИЛЯ» (США).

24:40 Мэттью МакКонахи, Энн Хэтэуэй в триллере «МОРЕ СОБЛАЗНА» (Великобритания–США).

2:40 Джозеф Гордон–Левитт, Бен Кингсли в триллере «ПРОГУЛКА» (США).

4:35 Уильям Болдуин, Синди Кроуфорд в боевике «ЧЕСТНАЯ ИГРА» (США).

 

СУББОТА, 11 ДЕКАБРЯ

6:00 «Невероятно интересные истории».

7:35 Том Хэнкс в комедии «ТЁРНЕР И ХУЧ» (США).

9:30 «О вкусной и здоровой пище».

10:00 «Минтранс».

11:00 «Самая полезная программа».

12:00 «Знаете ли вы, что?».

13:05 «Военная тайна с Игорем Прокопенко».

14:05 «СОВБЕЗ».

15:05 «Осторожно, подделка!».

16:10 «Засекреченные списки. 13 диких гипотез: что окажется правдой?».

18:10 Дуэйн Джонсон в фантастическом боевике «ДУМ» (США).

20:10 Бойд Холбрук, Оливия Манн, Джейкоб Тремблей в фантастическом боевике «ХИЩНИК» (США–Канада).

22:20 Каспер Ван Дин, Дениз Ричардс в фантастическом боевике «ЗВЕЗДНЫЙ ДЕСАНТ» (США).

24:50 Билли Браун, Ричард Берджи в фантастическом боевике «ЗВЕЗДНЫЙ ДЕСАНТ 2: ГЕРОЙ ФЕДЕРАЦИИ» (США).

2:30 Каспер Ван Дин, Джолин Блэлок в фантастическом боевике «ЗВЕЗДНЫЙ ДЕСАНТ 3: МАРОДЁР» (США–ЮАР–Германия).

4:05 Деми Мур, Берт Рейнолдс в драме «СТРИПТИЗ» (США).

 

ВОСКРЕСЕНЬЕ, 12 ДЕКАБРЯ

6:00 «Тайны Чапман».

6:20 Стивен Сигал в боевике «СМЕРТИ ВОПРЕКИ» (США).

8:00 ПРЯМОЙ ЭФИР. Турнир по смешанным единоборствам UFC 269. Чарльз Оливейра–Дастин Порье.

10:00 Джордж Клуни, Николь Кидман в боевике «МИРОТВОРЕЦ» (США).

12:25 Мэтт Дэймон в боевике «ИДЕНТИФИКАЦИЯ БОРНА» (США–Германия–Чехия–Франция).

14:45 Мэтт Дэймон в боевике «ПРЕВОСХОДСТВО БОРНА» (США–Германия).

16:50 Мэтт Дэймон в боевике «УЛЬТИМАТУМ БОРНА» (США–Германия–Франция–Испания).

19:00 Джереми Реннер, Рэйчел Вайс, Эдвард Нортон в боевике «ЭВОЛЮЦИЯ БОРНА» (США–Япония).

21:35 Мэтт Дэймон, Алисия Викандер, Томми Ли Джонс в боевике «ДЖЕЙСОН БОРН» (США–Китай).

24:00 «Добров в эфире». Информационно–аналитическая.

24:55 «Военная тайна с Игорем Прокопенко».

2:00 «Самые шокирующие гипотезы».

5:20 «Территория заблуждений с Игорем Прокопенко».

ՎԵՐԱԴԱՌՆԱ՛Լ հեռուստածրագրերի ցանկ

Վանաձորի նախկին քաղաքապետը կընտրվի Վանաձոր խոշորացված համայնքի ղեկավարՀայտնի են ՏԻՄ ընտրությունների արդյունքները (Թարմացվող)Թալին քաղաքի բոլոր 3 տեղամասերում առաջատար է «Զարթոնք»-ըՀրազդանում Սասուն Միքայելյանի որդու մերձավորները հրավառություն են կազմակերպելՄասիսում հաղթեց ՀՀԿ-ական Դավիթ ՀամբարձումյանըՔՊ-ն Աբովյանում սրա նմանների հույսին էր մնացել, դրա համար պարտվեց. կարծիքԲՀԿ-ի համակիրները տոնում են իրենց հաղթանակըԱպարանում նշում են գործող քաղաքապետ Կարեն Եղիազարյանի հաղթանակըԲՀԿ-ն շարունակում է հաղթել. ԲՀԿ 330 ձայն, ՔՊ-201 ձայնՌոմանոս Պետրոսյանը ՔՊ-ի շտաբում բղավում է «Զարթոնք»-ը մի շարք գյուղերում հաղթում է ՔՊ-ինՈ՞վ է հաղթում Գագիկ Ծառուկյանի ծննդավայր ԱռինջումԱբովյանի 29/17 տեղամաս՝ ԲՀԿ-208 ձայն, ՔՊ-142 ձայն5 ձայնի տարբերությամբ 29/23 տեղամասում ԲՀԿ-ն հաղթեցԱբովյան 29/16 տեղամաս ԲՀԿ-250, ՔՊ-156. Աբովյանում իրավիճակը թեժ էԱբովյանում ԲՀԿ-ն ջախջախիչ հաղթանակ է տանում, ՔՊ-ի շտաբում վայնասուն է94% կողմ արդյունքով ՔՊ-ն Արմավիր խոշորացված համայնքում ստանում է ավագանու բոլոր մանդատները. Դավիթ ԽուդաթյանԱշոցքում նախնական արդյունքներով «Քաղաքացիական պայմանագիրը» հաղթում էԱպարանում իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիրը» ջախջախիչ պարտություն է կրումՀայտնի են Թումանյան համայնքի մի քանի բնակավայրերում ընտրությունների նախնական արդյունքները (թարմացվող)Հայտնի են Թալին համայնքի մի քանի բնակավայրերում ընտրությունների նախնական արդյունքները (թարմացվող)Նախնական տվյալներ Ապարան խոշորացված համայնքիցԹարմ տվյալներ ԹալինիցՍրբապղծություն Գեղարքունիքի մարզում. թալանել են Արցախյան 44-օրյա պատերազմում նահատակված, լեգենդ դարձած զինվորի տունը42,48% մասնակցություն․ հայտնի է ՏԻՄ ընտրություններին քվեարկողների թիվըԾովագյուղում և Սեմյոնովկայում ընտրություններին ոչ ոք չի մասնակցել. նրանք դեմ են խոշորացմանըՀայտնի են Ամասիա համայնքի մի քանի բնակավայրերում ընտրությունների նախնական արդյունքներըՇիրակի մարզի թիվ 32 ընտրատարածքում ժամը 20:00-ի դրությամբ ընտրություններին մասնակցել է քվեարկողների 42․4 տոկոսըՎրաստանից Հայաստան մուտք գործելու նոր կանոնակարգ է սահմանվելՕմիկրոն շտամով վարակման հիմնական նշանը, ուշադիր եղեքԻնչ հրաժեշտի խոսքեր ասաց Գրադսկին «Ձայնը» շոուի նկարահանման վերջին օրը2022 թվականի հորոսկոպ. ինչ է սպասվում Առյուծներին կանանց ու տղամարդկանցԿորոնավիրուսի սպառնալիքը կպահպանվի «ևս հինգից տասը տարի»․ գիտնականներԻշխանության յուրացման փորձ կատարելու համար մեղադրվողների գործով դատավորն ինքնաբացարկ է հայտնելՈստիկանությունը ձերբակալել է Օքսֆորդի դպրոցում հրաձգություն կազմակերպած դեռահասի ծնողներինԱՄՆ-ը Կիևի կօգնի, բայց ՌԴ-ի դեմ չի կռվիՊուերտո Ռիկոյի ներկայացուցիչը դարձավ Mister Grand International 2021-ի հաղթողըԶինվորականները սխալմամբ գնդակահարել են 13 մարդուԹուրքիայում հակաիշխանական ակցիաներ են Ընտրություններին ամենաակտիվը մասնակցել են Թումանյան համայնքում, ամենապասիվը ԱրմավիրումԳիտնականները որոշել են կորոնավիրուսի համավարակի ժամկետըԻնչ եղանակ է սպասվում առաջիկա օրերինԱթենքում հույն ուղղափառ հոգեւորականն անվանել է Հռոմի Պապին «հերետիկոս»Թուրքերը հիմա էլ կեղծիքով փորձում են զավթել համայնքային իշխանությունը. Մարգարիտա ՊետրոսյանԷրդողանի երեւակայական քարտեզները. KathimeriniՀերթական տարհանող չվերթն է Մինսկից մեկնել ԻրաքԷդգար Սողոմոնյանը 15 վայրկյանում տապալեց մրցակցին` նվաճելով աշխարհի չեմպիոնի գոտինOmicron-ը հասել է ևս մեկ եվրոպական երկիրՔննարկվել են ՀՀ և ՌԴ երկաթուղային համակարգերը միացնելու և ՀՀ-ում համատեղ արտադրություններ հիմնելու հնարավորություններըԷլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանում և մի շարք մարզերում
Հետևե՛ք -ին Youtube-ում`
Ամենադիտված
Ереван погода
1 $ = 0 Դրամ 1 = 0 Դրամ 1 = 0 Դրամ