ԿԱՐՃ ԼՈՒՐԵՐ

Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում, այդ թվում «ԱրմենՏել»-ւ եւ «ՎիվաՍել ՄՏՍ»-ի կայաններում

24.10.2017 11:41 ՕՐՎԱ ՊԱՏԿԵՐ ՀԱՆՐՈՒԹՅՈՒՆ
Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում, այդ թվում «ԱրմենՏել»-ւ եւ «ՎիվաՍել ՄՏՍ»-ի կայաններում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 24-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։ 

Երեւան քաղաք

10:30-13:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 2/2, 4/1,19, 21, Ջուղայի փ. 2, 4 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

10:00-16:00 Կիեւյան փ. 14 ա շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Հ. Էմինի փ. 121-148 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Թերլեմեզյան, Սպորտի, Ռոստոմյան, Բաշինջաղյան եւ Ջանիբեկյան փողոցները, Արզումանյան փ. 3, Հալաբյան փ. 9, 11 շենքերը, Չեխովի փ. 36, 38, 40, 42, 44 շենքերը, Մուրացան փ. 109, Ռոստովյան փ. 13, 15, 17 շենքերը, Նեկրասովի փ. 10-34 սեփական տները, Լորիս Մելիքով փողոցը, Ս.Դավիթի փ. 45-104, 50-58 (զույգ); 4-րդ նրբ. 1-43 սեփական տները, Աթոյան փ. 109-141 (կենտ) սեփական տները, Արեշ 12փ. 94-148; 15փ. 33-53 (կենտ), 52-58 (զույգ) սեփական տները, Ավանեսովի 1փ. 7/1, 7/2, 12, 14, 16 եւ 4փ. 1, 3, 5 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 6, 10, 12 շենքերը,

10:30-16:30 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 շենքերը, թիվ 268 մանկապարտեզը, «Հայնախագիծ», «Գեոդեզիայի ինստիտուտ» ընկերությունների շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 3, 13/6, 15, 34, 35 շենքերը, թիվ 198 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 1-5 շարքերը մասնակի, Սարի թաղի 1-3 փողոցները մասնակի, Որմնադիրների փ. 5-43, Խորենացի փ. 63-211 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 79, 79ա, 85 շենքերը եւ 77/5 սեփական տները, Բաղրամյան 3-րդ նրբ. 4/6 շենքերը եւ 1/1-11ա սեփական տները, Երզնկյան փ. 46-85 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Սարկավագի փ. 72, 72/2, 72/9 շենքերը եւ 3-րդ փակուղու սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,

Արարատի մարզ

10։00-12։00 Արարատ քաղաքի Չարենցի, Խանջյան, Աղբյուր Սերոբի, Շահումյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Սպանդարյան, Թումանյան փողոցները մասնակի,

10։00-13։00 Դաշտավան, Դարբնիկ, Զորակ, Գետաշեն, Նիզամի գյուղերը եւ Գոռավան գյուղը մասնակի,

10։00-14։00 Արարատ քաղաքի Աբովյան փողոցը մասնակի,

10։00-16։00 Արտաշատ քաղաքի Աճառյան փողոցը մասնակի, Նոր Կյանք գյուղը մասնակի,

13։00-16։00 Հովտաշատ գյուղը եւ Հայանիստ գյուղը մասնակի, Արտաշատ քաղաքի Շահումյան փ. 3, 5, 7 եւ Թովմասյան փ. 31, 33 շենքերը,

14։00-16։00 Սուրենավան գյուղը մասնակի,

Կոտայքի մարզ

10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի,

Գեղարքունիքի մարզ

10։30-15։30 Զոլաքար գյուղը, «ԱրմենՏել» եւ «ՎիվաՍել ՄՏՍ» ընկերությունների կայանները: 

 

КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА