ԿԱՐՃ ԼՈՒՐԵՐ

Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում

20.10.2017 10:54 ՕՐՎԱ ՊԱՏԿԵՐ ՀԱՆՐՈՒԹՅՈՒՆ
Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 20-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։ 

Երեւան քաղաք

10:30-13:30 Ավան՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

10:00-16:00 Նորք–Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 1-ին եւ 7-րդ փողոցների 2-70, 72–143 սեփական տները, Նորքի 7փ. 1-ին նրբ. 1-9, 1/1, 1/2, 88, 90, Նորքի 9փ. 84-119, 92/1, 93/1, 99/1, 105ա, 106ա; 11փ. 36, 42 սեփական տները, Գ.Հովսեփյան փ. 24/1, 30/11, 168 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Վնասվածքաբանության եւ օրթոպեդիայի գիտական կենտրոնը (Նորքի Օրթոպեդիկ հիվանդանոցը), Նորքի 5, 11, 13, 15, 17 փողոցների սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 61 եւ 157 դպրոցները, Գ.Հովսեփյան, Դավիթ Բեկ փողոցներին հարող տարածքների սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նորքի Այգիներ թաղամասի սեփական տները, «Նորք-Մարաշ» բժշկական կենտրոնը (Սրտաբանական հիվանդանոցը), «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցը, «Նաիրի» եւ «Դվին Հոլդինգ» հյուրանոցները, «Էներգաչափ» եւ նախկին «Էներգացանցնախագիծ ինստիտուտ» ընկերությունների շենքերը, թիվ 57 նախադպրոցական հիմնարկը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Թորոմոնյան փ. 1-13, Լոմոնոսովի փ. 1-15 սեփական տները, Խորենացի փ. 190, 164-178 (զույգ) եւ 211 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 1-20, Սասունցի Դավիթ փ. 1-10, 65-83 սեփական տները եւ Էրեբունի վարչական շրջանի շենքը (թաղապետարանը), Ավանեսովի 1-ին փ. 7; 2-րդ փ. 4, 6, 8, 8/1 շենքերը, 16 թաղ. 14, 15, 26, Սեբաստիա փ. 141, Ծերենցի փ. 7Ա շենքերը, Սիլիկյան թաղ. 1, 2, 3, 6, 7 փողոցները, Արարատյան 1, 2 նրբանցքները, Արտաշիսյան փ. 53, 57, 59, 63, 67 շենքերը,

10:30-16:30 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, Բակունցի 1-ին նրբ. 1, 2, 3,4, 8; 2-րդ նրբ. 1, 2 շենքերը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 6, 6/1, 8, 8/1, 102, 12, 14, 16, 18, 20 շենքերը, Բաղյան փ. 1; 1-ին նրբ. 1-6; 2-րդ նրբ. 1-5, 7, 9, 11, 13, 33 շենքերը, Գայի պող. 18, 20, 22, 24, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, Գյուրջյան փ. 1/2, 3, 5, 9, 11, Քոչարյան փ. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 շենքերը, Գյուլիքեւխյան փ. 1-5, 7, 9, Գյուլիքեւխյան նրբ. 1-6, 9, 11 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 3, 13/6, 15, 34, 55 շենքերը, թիվ 198 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,

11։00-17։00 Ավանեսով 1փ. 1, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; 2փ. 2; 4փ. 1, 3, 5 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 4, 6, 10, 12 շենքերը, Արեշ 35փ. 125/3; 37փ. 125-135; 41փ. 68-119; 41/1փ. 2-17 սեփական տները եւ 35փ. 127/1, 127/2, 127/3 շենքերը, Երզնկյան փ. 46-85 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Կալենցի փ. 11, 7, 9/1 շենքերը, Քեռու փ. 58/1 շենքերը եւ 45-99 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները,

Արմավիրի մարզ

11։00-17։00 Լենուղի, Այգեվան, Հուշակերտ, Արաքս, Նոր Ամասիա, Նալբանդյան, Սարդարապատ գյուղերը, «Մապ» գինու գործարանը,

Արարատի մարզ

10։00-13։00 Մասիս քաղաքի 1 -ին փողոցը եւ Նոր թաղամասը մասնակի, Սիս եւ Հովտաշատ գյուղերը մասնակի, Արարատ քաղաքի Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավանը մասնակի,

10։00-14։00 Արարատ քաղաքի Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացան, Աղբյուր Սերոբ, Սալակիթ, Խանջյան, Չարենցի, Ղուկասյան, Կոմիտասի, Սպանդարյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան Գրիբոյեդովի, Ցեմենտագործների փողոցները մասնակի, Այգավան, Ավշար, Արարատ գյուղերը մասնակի, Սիսավան գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Արտաշատ քաղաքի Շահումյան փ. 26 եւ Թովմասյան 1, 5, 7 շենքերը,

11։00-16։00 Վերին Արտաշատ գյուղը մասնակի,

14։00-16։00 Ոսկետափ գյուղը մասնակի, Արարատ քաղաքի Խանջյան փ. 45, 47 եւ Աղբյուր Սերոբ փ. 1 շենքերը,

Վայոց ձորի մարզ

10։00-15։00 Գնդեվազ գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Խնձորուտ գյուղը մասնակի,

11։00-16։00 Շատին, Արտաբույք, Հորբատեղ եւ Եղեգիս գյուղերը,

Կոտայքի մարզ

10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի,

Գեղարքունիքի մարզ

10։30-16։00 Երանոս գյուղի «Տիգրանյան» թաղամասը, թիվ 2-րդ եւ 4-րդ փողոցները,

11։00-13։00 Մեծ Մասրիկ, Պլաներ, Կախակն, Կուտական, Տրետուկ գյուղերը, «Մանգասար», «Գոգա-Սեդա» ՍՊ ընկերությունները, «Լուսինե Խաչատրյան» ԱՁ, «Կարապետյան Հրանտ» ԱՁ եւ Հեռուստակայանը,

11։00-16։00 Ճամբարակ քաղաքը մասնակի, Թթուջուր գյուղը, «Վիվասել ՄՏՍ», «ԱրմենՏել» եւ «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները,

Շիրակի մարզ

10։30-16։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Սարագյուղ, Բավրա համայնքները եւ Բավրայի մաքսակետը,

Լոռու մարզ

10։00-13։00 Ուռուտ, Սվերդլով գյուղերը,

12։00-15։00 Կաթնաղբյուր, Ուրասար եւ Արմանիս գյուղերը: 

 

КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА